Bruce Willis skończył 68 lat. Demi Moore opublikowała nagranie

Bruce Willis skończył 68 lat. Demi Moore opublikowała nagranie

[ad_1]

W niedzielę znany amerykański aktor obchodził swoje 68. urodziny w rodzinnym gronie. Na świętowaniu była zarówno jego obecna żona Emma Heming Willis, z którą ma dwie córki (Mabel i Evelyn) oraz była partnerka, Demi Moore, z którą doczekał się trzech córek (Rumer, Scout i Tallulah).

Urodziny w rodzinnym gronie

Na opublikowanym przez Moore nagraniu widać, jak najbliżsi śpiewają aktorowi „Happy Birthday”, a jubilat zdmuchuje świeczki z tortu. „Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy dziś świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękujemy wszystkim za miłość i ciepłe życzenia – wszyscy je czujemy” – napisała aktorka. 

 

Żona Willisa, Emma, również zwróciła się do fanów. „Dziś jest jeden z tych dni, w których odczuwa się żal i smutek”- napisała na Instagramie. Dodała, że czyta wiadomości i komentarze, w których obserwujący dzielą się z nią swoimi historiami i czuje „ciepło i miłość”, którymi fani obdarzają jej męża.

 

Córka aktora, Scout, napisała, że ojciec jest jednym z jej najlepszych przyjaciół. „Cóż za przywilej mieć takiego człowieka za ojca i uczyć się od niego tak wiele o życiu, radościach, psotach i sztuce”. Dodała, że to niełatwy dzień, pełen smutku, ale z drugiej strony, pełen też miłości. „Smutek to cena, którą zawsze będę płacić, aby wiedzieć, jak to jest czuć taką miłość” – napisała.

 

Choroba Bruce’a Willisa

68-letni Bruce Willis rok temu został zmuszony do przerwania kariery. U aktora stwierdzono afazję powodującą zaburzenia mowy. Jego rodzina poinformowała, że teraz wiadomo już więcej o problemach zdrowotnych gwiazdora.

 

„Od czasu ogłoszenia afazji wiosną 2022 roku, stan Bruce’a postępował i obecnie mamy bardziej szczegółową diagnozę: otępienie czołowo-skroniowe” – przekazali bliscy aktora.

Kariera Bruce’a Willisa 

Bruce Willis zadebiutował 1977 roku na Broadwayu w sztuce „Heaven and Earth”. Po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawił się w 1980 roku. Zagrał w thrillerze „Pierwszy śmiertelny grzech” u boku Faye Dunaway i Franka Sinatry. Następnie występował w serialu „Na wariackich papierach”. 

 

ZOBACZ: Nowe informacje na temat stanu zdrowia Bruce’a Willisa. Aktor cierpi na rzadki rodzaj demencji

 

Światowy rozgłos zdobył grając w „Szklanej pułapce”. Później przyszły role w kolejnych sequelach filmu i role w „Ze śmiercią jej do twarzy”, „Pulp Fiction”, „12 małp”, „Szakal”, „Piąty element”, „Armageddon”, „Szósty zmysł, „Wojna Harta”, „Zabójczy numer” czy „Split”.

 

W 1987 roku aktor został nagrodzony Złotym Globem (za film „Na wariackich papierach”) i nagrodami Emmy – w 1987 roku („Na wariackich papierach”) i 2000 roku („Przyjaciele”).

pgo/ml/Polsatnews.pl

Czytaj więcej[ad_2]

admin

Related Posts

Raper Mata pojechał do ONZ. Zajął się legalizacją marihuany

Raper Mata pojechał do ONZ. Zajął się legalizacją marihuany

Nie żyje gwiazdor Hollywood. Lance Reddick miał 60 lat

Nie żyje gwiazdor Hollywood. Lance Reddick miał 60 lat

Utwór innego autora w tomie wierszy Wisławy Szymborskiej. „Pewnie zaśmiewa się z pomyłki”

Utwór innego autora w tomie wierszy Wisławy Szymborskiej. „Pewnie zaśmiewa się z pomyłki”

Mirosław Kowalczyk nie żyje. Aktor miał 65 lat

Mirosław Kowalczyk nie żyje. Aktor miał 65 lat

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA